Home PageDizainas ir kokybė

Dizainas ir Kokybė

„Tantra“ sofa – pirmasis, originalus baldas skirtas meilės žaidimams, sukurtas naudojant patentuotą dvigubo lanko sistema, kuri prisitaiko prie natūralių žmogaus kūno išlinkimų. Kiekvienas šio unikalaus baldo aspektas pradedant nuo ilgio ir pločio, baigiant svarbiausiu aspektu – lankais, yra skirtas suteikti kuo malonesnių potyrių besimylint.

pav4

  1. Žemasis lankas yra labiausiai universali sofos dalis, sukurta specialiai oraliniam seksui arba veržliems lytiniams santykiams.
  2. Centrinis kontūras yra svarbiausias šios sofos dizaino aspektas. Šis regionas abiem partneriams padeda lengvai ir tiksliai keisti dubens padėtį. Kiekvienas sofos kampas buvo kruopščiai tiriamas ir taikomas, atsižvelgiant į šimtų įvairių pozicijų.
  3. Naudojama geriausią eko odą. Ji atspari dėmėms, ypatingai minkšta ir švelni odos prisilietimui bei anti-bakterinė. Tiesiog nuvalykite ją švelniu muilu ir vandeniu arba savo mėgstamiausiu baldų valikliu. Oda neišbluks ir neišsitampys, išlaikys savo gerą išvaizdą ilgus metus.
  4. Kontrastingos siūlės naudojamos norint pabrėžti elegantiškus sofos dizaino išlinkimus. Toks siuvimas ne tik padeda sukurti puikų dizainą, bet ir garantuoja tvirtas siūles, kurios tarnaus amžinai.
  5. Viršutinis lankas suteikia nuostabią atramą jūsų kaklui ir nugarai meilės žaidimų metu. Šis lankas taip pat labai padeda keičiant dubens padėtį oralinio sekso metu.
  6. Naudojamas geriausias aukšto tankio putų poliuretanas, tam, kad sukurtų išskirtiną atramą abiem besimylintiems žmonėms. Putų poliuretano tankis ir tvirtumas būtini norint maksimaliai išnaudoti dizainą.

Eko oda:

pav6

Gamtai nekenksminga oda. Tantra“ sofą gaminame rankomis, iš labiausiai gamtą tausojančių medžiagų. Minkšta, elastinga, eko oda ne tik maloniai glus prie jūsų odos, bet ir ilgus metus išlaikys elegantišką išvaizda. Oda, kuria apvilkta sofa, ne tik yra atspari dėmėms, bet yra ir atspari bakterijoms, nereikalauja daug pastangų valant.

LED apšvietimas:

LED apsvietimas

Tantrą sofa galima užsakyti su LED apšvietimu. Užsisakę tantrą sofa su LED apšvietimu sukursite dar romantiškesnę aplinką savo miegamąjame. Tai ne tik gražu, bet ir praktiška !

Atspari drėgmei:

pav5

“Tantra“ sofa yra atspari drėgmei ir kitiems elementams. Eko oda yra viena geriausių šiuo metų pasaulyje esančių medžiagų. Ji yra 100% saugi gamtai ir tai jums suteiks sveiką ir malonią patirtį kiekvieną kartą mylintis.

„Tantra“ sofos garantija.

„Tantra“ sofa sukurta tam, kad jums tarnautų ilgai. Šios sofos gamyboje naudojama griežta kontrolė ir reguliavimas, kad būtų įsitikinta jog kiekviena kėdė atitinka aukščiausius standartus. Naudojamos geriausios ekologiškas medžiagos, kurios be jokių problemų atsispiria laiko išbandymams. Mums didelė garbė pamaloninti jus šia išskirtine sofa ir mes tikimės, kad ji viršys visus jūsų lūkesčius.2 metu garantija

 

Puslapio turinys skirtas vyreniems negu 18 metų asmenims. Ar Jums daugiau negu 18 metų?