Home PageApie tantra sofą

Apie Tantra Sofą

Tantra“ sofa – pirmoji ir geriausia tokia sofa pasaulyje.

tantra sofa2333

„Tantra“ sofa yra visame pasaulyje žinomas, specialiai sukurtas baldas, iš esmės keičiantis mylėjimosi būdą. Sukurta specialiai tam, kad pagyvintų mylėjimosi pozas ir pakviestų besimylinčias poras į neįtikėtina ir net gyvenimą keičiančią kelionę.

„Tantra“ sofa yra pirmoji ir geriausia tokio pobūdžio sofa pasaulyje, turinti patentuotą dvigubo lanko sistemą, kuri prisitaiko prie natūralių žmogaus kūno išlinkimų. Kiekvienas šio unikalaus baldo aspektas pradedant nuo ilgio ir pločio, baigiant lankais yra skirtas suteikti kuo malonesnių potyrių besimylint.

tantra sofa23

Kaip tiksliai veikia ši sofa? Dvigubo lanko sistema mylėjimosi metu padeda sofai prisitaikyti prie jūsų dubens, suteikdama atramą, kuri ramina ir rūpinasi jūsų kūnu. Išlaisvinus kūną,  galimybės tampa begalinės ir jūs galite mėgautis Kamasutros pozų malonumais su lengvumu ir sklandumu. Keletas didžiausių šios „Tantra sofos” privalumų: jums nereikia dėti daug pastangų į taip, kaip juda jūsų dubuo, dėl to patiriate daugiau malonių pojūčių: daugiau ir ilgesnių orgazmų, aukštesnį komforto lygmenį ir išskirtinę įsiskverbimo kontrolę. „Tantra sofa” puikiai tinka visų dydžių ir formų poroms. Jei jūs esate jauna ir nuotykių ieškanti pora, jums patiks naujos, jaudinančios pozos, kurias galėsite išbandyti. Jei jūsų pora – vyresnė, daugiau patyrusi, galbūt turinti problemų su judėjimu, jūs tikrai įvertinsite „Tantra sofos” suteikiamą komfortą ir atramą. Mes tikime, kad nesvarbu kaip toli savo poros kelionėje esate, „Tantra sofa” ne tik sužadins įvairius jūsų intymių santykių aspektus, bet ir paskatins jus užsiiminėti meilės žaidimais dar dažniau. Moksliniai tyrimai įrodė, kad seksualinis pasitenkinimas turi didelę įtaką ir likusio jūsų gyvenimo laimei !

tantra sofa 222

„Tantra“ sofą gaminama rankomis, iš labiausiai gamtą tausojančių medžiagų. Minkšta, elastinga, eko oda ne tik maloniai glus prie jūsų odos, bet ir ilgus metus išlaikys elegantišką išvaizdą. Oda, kuria apvilkta sofa, ne tik yra atspari dėmėms, bet yra ir atspari bakterijoms, tad kiekvieną kartą galėsite naudotis ja, be jokių neramumų dėl savo sveikatos.

 

Puslapio turinys skirtas vyreniems negu 18 metų asmenims. Ar Jums daugiau negu 18 metų?